+48 22 618 55 21
+48 512 988 587
info@okta8.pl
Stowarzyszenie Współpracujących Biur Rachunkowych

OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe jest jednym z członków założycieli ogólnopolskiego Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych,skupiającego około stu biur rachunkowych z terenu całego kraju. Stowarzyszenie powstało jako odpowiedź na często niejasne i sprzeczne ze sobą przepisy prawa, które obowiązują w Polsce.

Ponieważ wierzymy, że głos grupy przedsiębiorców jest lepiej słyszalny, postanowiliśmy wraz z innymi przedsiębiorcami prowadzącymi biura rachunkowe zawiązać stowarzyszenie. Celem Stowarzyszenia jest podejmowanie prac na rzecz podnoszenia jakości polskiego prawa i wypracowywanie dobrych wzorców współpracy pomiędzy podatnikami a organami podatkowymi.

Ponadto, pragnąc zapewnić naszym klientom najwyższy merytoryczny poziom obsługi księgowej, w ramach Stowarzyszenia jego członkowie wymieniają się doświadczeniami i wiedzą. W tym celu prowadzone są między innymi spotkania i szkolenia.

Dopełnieniem opisanych działań są wzajemne konsultacje na rzecz wypracowywania odpowiednich standardów w księgowości, a także propagowanie zasad etyki i uczciwości w biznesie.

Mamy nadzieję, że powyższa inicjatywa okaże się korzystna dla naszych klientów.

logo_swbr